Ümarlaud 2018

Kultuurikorraldajate ümarlaud on sündmus kõigile kultuuris tegutsevatele korraldajatele, et saada kokku valdkondade üleselt, leida uusi mõtteid, tutvusi ja inspiratsiooni.

Registreerimine ümarlauale on tänasest avatud!

2. märtsil Tartus Erinevate Tubade Klubis aset leidval ümarlaual toimuvad paneelid, ettekanded ja arutelud teemadel sponsorlus & toetused ning haldusreformi mõju kultuurivaldkonnale.

Päeva esimene osa on pühendatud sponsorlusele ja toetajatele: Mis on sponsorluse A&O – mõtteid jagavad kultuurikorraldajad ise. Suhete hoidmise paneelis arutleme selle üle, kuidas hoida häid partnereid ja toome näiteid! Lisaks tuleb intervjuu Raul Oreškiniga juttu kogukonna kaasamisest ning sponsorite inspireerimisest.
Pärast lõunat toimub arutelu teemal “Haldusreformi mõju kultuurikorraldajale” ning jagatakse nippe läbirääkimistehnikast.
 
Ümarlaud alustab kell 11.00 Tartu Erinevate Tubade Klubis. Registreerumine ümarlauale on avatud siin, kohti on piiratud arv.

AJAKAVA

Al 10.30 Kogunemine

11.00 Päeva sissejuhatus, päevajuht Monika Tomingas

11.10 Paneel “Sponsorluse A&O”. Oma kogemusi jagavad Triinu Laan (Võru Instituut, võrokeelse laulupeo projektijuht), Karl Rene Kõlvart (Tartu Tudengipäevad), Hannele Känd (Eesti Kultuurikorraldajate Liit).

12.00 Intervjuu Raul Oreškiniga (Tartu Uus Teater juht, Voronja galerii asutaja)

12.30 Mõttepaus

12.45 Paneel “Kuidas hoida suhteid?”. Mõtteid jagavad suurfirmade esindajad Elo Võrk (Telia) ja Triin Kõrgemaa (Salvest).

13.30 Lõunapaus (omal käel)

14.30 Arutelu “Haldusreformi mõju kultuurikorraldajale”. Arutlevad Eino Pedanik (Kultuuriministeerium), Ülle Välimäe (Rahvamajade Ühing), Valdi Reinas (Sadala Külade Teatri juht), arutelu juht Egge Kulbok-Lattik (kultuuripoliitika uurija).

16.00 Paneel: “EASi toetus – lihtne raha või raske töö?”: osalevad Mikk Granström (PÖFF), Marili Randla (Music Estonia), Hando Jaksi (I Wear* Experiment).

16.45 Mõttepaus

17.00 Nipinurk: läbirääkimistehnikast, kõneleb Georg Merilo.

17.30 Ümarlaua lõpetamine, kokkuvõtmine

*ajakavas võib toimuda muudatusi

Osavõtumaks 25 eurot (sh kohvipausid), koha peal registreerijatele 30 eurot.

Esimene ümarlaud toimus 2016. aasta sügisel Tallinnas, mille kohta saab lisainfot siit.

Ümarlauda toetab Eesti Kultuurkapital.

Küsimused ja info:

info@artsmanagers.ee või telefonil 5669 8839